Nie som ani okno, ani sviečka, no bez môjho svetla by si v izbe tápal. Niekedy stojím na stole, inokedy visím vysoko a mlčky strážim večer.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: ťažká
Správna odpoveď
lampa
Rozsvieti priestor bez ohňa a môže stáť aj visieť.