Bez mňa by si svet videl len naslepo. Zachytávam svetlo, no nie som lampa, a keď sa zatvorím, chránim to, čo je dnu.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: stredná
Správna odpoveď
oko
Svet vnímaš cez oko, ktoré zachytáva svetlo a obraz.