Ráno po mne steká rosa, v lete dávam tieň a v zime zostávajú po mne len holé ramená. Nie som hora ani kvet, no v lese ma vidno zďaleka.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: ťažká
Správna odpoveď
strom
Je to vysoká drevina, ktorá v lete tieňuje a v zime stráca listy.