Na nočnej oblohe vyzerám ako bodka, ale v sebe nosím obrovský žiar a z diaľky ma mýliš s iskrou. Niekedy ma vidno len na chvíľu, no bez mňa by nebolo veľa svetla okolo.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: ťažká
Správna odpoveď
hviezda
Svetlo sám vytváram a na oblohe sa ukážem ako žiarivý bod.