Na oblohe sa tvárim ako drobný bod, no z diaľky som obrovský oheň, ktorý svieti sám od seba. Niekedy ma nevidno cez deň, ale bez môjho svetla by bola noc oveľa temnejšia.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: ťažká
Správna odpoveď
hviezda
Sama svietim a z diaľky vyzerám ako bod na oblohe.