Bez nich by bol svet len tmavá mapa. Jeden sleduje, čo je ďaleko, druhý chytá obraz zblízka a tretí mu pomáha, aby všetko nebolo rozmazané. Čo je to?
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: stredná
Správna odpoveď
oko
Je to zmysel, ktorý zachytáva obraz a pomáha nám vidieť.