Bez mňa by farby aj pohyby zostali len tmou. Mávam viečka, slzy aj citlivosť na svetlo, no nie som ani kamera, ani lampa.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: stredná
Správna odpoveď
oko
Je to orgán zraku, cez ktorý vnímame svetlo a obraz.