Nie som jedlo ani nápoj, no končím na chlebe, v čaji aj v koláčoch. Keď som v malej dávke, poteším; keď ma je priveľa, tvárim sa úplne inak. Čo som?
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: ťažká
Správna odpoveď
med
Med sa používa ako sladidlo do jedál aj nápojov.