Bez neho by boli farby len tieňom a vzdialenosť by klamala. Keď sa v ňom čosi zachytí, zaveje slza a vieš, že si ho máš chrániť.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: stredná
Správna odpoveď
oko
Je to zmysel, cez ktorý vidíme farby aj tvary.