Nechodím po zemi, ale visím vysoko a často blikám. Niekedy ma vidno len ako bod, no bez mňa by bola noc oveľa tmavšia.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: ľahká
Správna odpoveď
hviezda
Hviezda sama svieti a v noci ju vidíme ako trblietavý bod.