Na oblohe ma vidíš len v noci a niekedy som len úzky oblúk. Nežiarím vlastným svetlom, len odrážam cudzie, a predsa sa mením tak, že si to všimne každý pozorovateľ.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: stredná
Správna odpoveď
mesiac
Sám nesvietim, len mením podobu na nočnej oblohe.