Bez hluku mi dovnútra vstúpi svetlo a ja hneď mením otvor podľa toho, čo sa deje okolo. V tme sa správam inak než na slnku a bez mňa by si len ťažko vedel, čo práve vidíš.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: ťažká
Správna odpoveď
oko
Je to orgán, cez ktorý vnímame svetlo a vidíme.