Bývam sladké aj kyslé, no nie som cukrík. Keď ma prekrojíš, ukážem jadierka a často skončím v desiate. Červené líca mávame obaja, no len jedno z toho sa zje.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: ľahká
Správna odpoveď
jablko
Je to ovocie so semienkami vo vnútri a bežne sa je celé.