Nevidím sám od seba, ale bez môjho „okna“ by farby, vzdialenosť aj pohyb zrazu klamali. Viem slziť, žmurkať a v tme sa snažím chytiť aspoň štipku svetla.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: ťažká
Správna odpoveď
oko
Je to orgán, cez ktorý vnímame obraz a svetlo.