Na nebi som bodka, no niekedy svetím prudšie než stovky lámp. Bez vlastného ohňa by som tu nebola a predsa ma vidno aj z ďaleka. Čo som?
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: ťažká
Správna odpoveď
hviezda
Svieti vlastným svetlom a vidno ju z veľkej diaľky.