Zaujmem sa oň, keď je tma, aj keď je okolo veľa svetla. Mám s ním šancu rozoznať farby, tvary aj pohyb, no bez neho by bol obraz len prázdny tieň.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: ľahká
Správna odpoveď
oko
Je to orgán, ktorým vnímame obraz okolo seba.