Bez svetla by som nepracoval a v tme sa viem viac otvoriť. Zachytím obraz sveta, hoci ma celé telo schováva v hlave.
Časovač
00:30
Body: 0
Rebríček: -
Obtiažnosť: stredná
Správna odpoveď
oko
Je to orgán, ktorým vidíme a reaguje na svetlo.